THERMINDUS 1500kW - Plynové vyvíjače pary ANFRA ALBA STIGEN JUMAG THERMINDUS MAZZI

Plynové vyvíjače pary rôzne výkony na jednom mieste
Prejsť na obsah
Thermindus Srl
typ TSE vertikal / horizontal
krajina pôvodu EU - Taliansko
         
       Do portfólia elektrických vyvíjačov pary sme zaradili elektrické vyvíjače pary spoločnosti THERMINDUS, na predaj ktorých má spoločnosť TKONFEX výhradné zastúpenie pre slovenský a český trh. Kvalitou poskytovaných služieb pred predajom, pri dodaní, ako aj starostlivosťou o zákazníka po dodávke sme presvedčili zahraničných obchodných partnerov o kvalite poskytovaných služieb, ktorí s nami veľmi radi nadväzujú dlhodobé korektné obchodné vzťahy.
Výrobky spoločnosti THERMINDUS (v ponuke aj plynové vyvíjače pary tohto výrobcu) sú dlhoročnými skúsenosťami preverené kvalitou, konštrukciou a jednoduchou obsluhou a údržbou. Samozrejmosťou je kompaktné prevedenie vyvíjača pary so samostatnými blokmi - vyvíjač pary, zásobník na vodu a elektrickým ovládacím panelom. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť aj kompaktné prevedenie na spoločnosť platforme.

Technické parametre:
Vertikálne aj horizontálne prevedenie!!!
Elektrický príkon od 200 kW až do 1500 kW!
Tlak pary štandardne 5 bar alebo 12 bar! Iné tlaky na dopyt.
Konštrukcia zariadenia spĺňa nariadenia 97/23/CE PED.
Každá dodávka tohto typu vyvíjača pary sa rieši individuálne podľa špecifických požiadaviek klientov!


Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie elektrických vyvíjačov pary THERMINDUS.
model Thermindus TSE osvedčený modulový systém do rôznych priestorov
Technické informácie k elektrickým vyvíjačom pary Thermindus
"Každá dodávka tohto typu vyvíjača pary sa rieši individuálne podľa špecifických požiadaviek klientov!"
elektrické vyvíjače pary Thermindus
plynové vyvíjače pary
ANFRA - ALBA - STIGEN - THERMINDUS - JUMAG - MAZZI
+421 905 162 119
info@vyvijacepary.sk
tkonfex@tkonfex.sk
Návrat na obsah