JUMAG - Plynové vyvíjače pary ANFRA ALBA STIGEN JUMAG THERMINDUS MAZZI

Plynové vyvíjače pary rôzne výkony na jednom mieste
Prejsť na obsah
JUMAG GmbH
typ DG
krajina pôvodu EU - Nemecko
         
      Vyvíjače pary JUMAG sú vyvíjače s hladinou vody v  kotly s horákom na plyn alebo vykurovací olej, osadené horákmi firmy Weishaupt  Ich vývoj a konštrukcia  prebehla predovšetkým ako dôsledok požiadaviek trhu na miniaturizáciu takýchto  zariadení v súvislosti s nutnosťou znižovať náklady.
Tieto plynové vyvíjače pary   sú vhodné tak pre nepretržitú prevádzku,  ako aj pre rýchle  vykrytie potreby technologickej pary s opakujúcimi sa prestávkami. Vyvíjače môžu  pracovať samostatne, prípadne v rôznych zostavách, v kombinácii so zásobníkom  pary.
Vybavenie sústavy plynových vyvíjačov o zásobník pary umožňuje získavanie dodatočných výhod, ktoré boli  doteraz hlavnou doménou objemných parných kotlov. Sústava umožňuje stabilné  dodávanie pary pri minimálnom zaťažení, stabilizuje tlak pri nerovnomernom  odbere. Umožňuje mať takto čiastočnú zásobu pary pre okamžité prudké odbery.


Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie plynových vyvíjačov pary JUMAG.
model JUMAG DG vo výkone od 100 až do 560 kg pary za hodinu
Bližšie technické informácie k plynovým vyvíjačom pary JUMAG Vám radi poskytneme po individuálnej konzultácii.
plynové vyvíjače pary JUMAG
plynové vyvíjače pary
ANFRA - ALBA - STIGEN - THERMINDUS - JUMAG - MAZZI
+421 905 162 119
info@vyvijacepary.sk
tkonfex@tkonfex.sk
Návrat na obsah